Hepsi fan clup üye olursanız sevinirim ...mucx
Lütfen giriş yapın veya üye olun....!
Lütfen giriş yapın veya üye olun....!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜYELİK ÜCRETSİZ [ 0 TL ]

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Maymunun İntikamı

2 posters
YazarMesaj
KEOP[S]AGOPA
Admin
KEOP[S]AGOPA

Maymunun İntikamı Empty
MesajKonu: Maymunun İntikamı   Maymunun İntikamı EmptySalı Nis. 07, 2009 9:22 pm

aslan, maymun hariç ormandaki tüm hayvanları yer ve artık sohbet edecek vakit geçirecek hiç arkadaşı kalmaz. birgün artık dayanamaz maymunun yanına gider, maymun ağaçta tabii,

aslan; 'ya maymun kardeş gelde iki muhabbet edelim hiçarkadaşım yok canım sıkılıyo valla',

maymun; 'yapma ya geliyim de beni de ye dimi beni kandırıyosun',

aslan;
'olurmu maymun kardeş senide yersem ormanda kimle muhabbet edecem seni yermiyim,gel bir iki laf edelim'

maymunu kandıramaz artık;

'gerçekten sana bişey yapmıcam gel bak ne istersen yapayım',

maymun;
'tamam o zaman ayaklarını kuyruğunu ağaca bağla öyle geliyim,sana güvenmiyorum', der.aslande kendini bi güzel ağaca bağladıktan sonra maymun yanına gider ama tirtir titriyor,aslan;

'bak kendimi ağaca bağladım hala korkudan titriyosun korkma niye korkuyosun ki',

maymun;
'hayır titremem korkudan değil heyecanden der, hayatımda ilk kez bi aslan s*kecem de....
https://gruphepsifanclub2.yetkinforum.com
GoShLeY
alışan üye
GoShLeY

Maymunun İntikamı Empty
MesajKonu: Geri: Maymunun İntikamı   Maymunun İntikamı EmptySalı Nis. 07, 2009 10:20 pm

ay spr knk
http://hepsigrubu.forum0.biz

Maymunun İntikamı
1 sayfadaki 1 sayfası