Hepsi fan clup üye olursanız sevinirim ...mucx
Lütfen giriş yapın veya üye olun....!
Lütfen giriş yapın veya üye olun....!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜYELİK ÜCRETSİZ [ 0 TL ]

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sap .................................

YazarMesaj
KEOP[S]AGOPA
Admin
KEOP[S]AGOPA

Sap ................................. Empty
MesajKonu: Sap .................................   Sap ................................. EmptySalı Nis. 07, 2009 5:08 am

Dağda yaşayan bir adam varmış. Cinsel organında çıkan tüyler için doktora gitmiş ve doktora sormuş:

- "Bu tüyler yüzünden rahatsız oluyorum bunun bir çaresi var mı?"

Doktor da "tamam, seni iyi yaparız" demiş ve tüyleri 10 dakikada temizlemiş. Adamın hoşuna gitmiş. Bundan memnun kalan adam koşarak evine gitmiş karısını da alıp doktora götürmüş ve doktora demiş ki:

- "Aynı problem karımda da var." Doktor, "tamam, hallederiz" demiş. Doktor ve adamın karısı içeri girmişler. Adam dışarıda beklemeye başlamış 10-15 dakika geçmiş ve kadın hala dışarı çıkmamış. 1 saat sonra doktor dışarı çıkmış. Adam doktora:

-"Neden benimki 10 dakika da karımın ki 1 saat sürdü?" diye sorunca doktor cevap vermiş:

-"Seninkinin sapı vardı. Tuttum, temizledim. Karınınkinin sapı yoktu. Önce ona sap taktım, sonra temizledim."
https://gruphepsifanclub2.yetkinforum.com

Sap .................................
1 sayfadaki 1 sayfası