Hepsi fan clup üye olursanız sevinirim ...mucx
Lütfen giriş yapın veya üye olun....!
Lütfen giriş yapın veya üye olun....!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜYELİK ÜCRETSİZ [ 0 TL ]

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İptal edin!

YazarMesaj
KEOP[S]AGOPA
Admin
KEOP[S]AGOPA

İptal edin! Empty
MesajKonu: İptal edin!   İptal edin! EmptySalı Nis. 07, 2009 4:44 am

- iyaksamlar hebelenet
- iyisi falan kalmadi beyefendi! sinirden kopuruyorum, derhal iptal edin hesabimi!
- buyrun problem nedir hanimefendi?
- bakin, bikac gundur sizden aldigim paketle internete giriyorum, bu arada arkdaslarim surekleri telefonumun mesgul oldugundan sikayet ediyolar, onceleri anlayamadim, sonra saatlere bakinca, ne zaman sizin hesabinizi kullansam, telefonumun mesgul oldugunu anladim!!!
- bu cok dogal hanimefendi, cunku modeminiz telefonunuzu kullaniyor baglantiyi saglayabilmek icin, bizile bir ilgisi yok bunun, butun baglantilarda ayni sey olur, hatta olmasi gereken de budur:)
- yok kardesim yok, siz benim internette olmamdan faydalanip telefon hattimi kullaniyosunuz
- oyle bisey teknik olarak mumkun diil zaten hanimefendi, lutf...
- iptal edin dedim, sorun cikarmadan iptal edin, ben de bu isi buyutmeden kapatiyim, yoksa kotu olacak sizin icin
- hanimefendi siz bilirsiniz fakat...
- hala konusuyor musunuz? lutfen iptal edin dedim, beni kabalastirmayin
- peki, ilgili birime bagliyorum ben, ayrilmayin..
https://gruphepsifanclub2.yetkinforum.com

İptal edin!
1 sayfadaki 1 sayfası